Powrót do Blog

Wystawa Wro Fashion Foto

26/11/2013

Agencja SPOT Management jest organizatorem wystawy Wro Fashion Foto. To przedsięwzięcie, które ma na celu promowanie obiecujących, wyselekcjonowanych uprzednio fotografów zajmujących się modą i fotografią modową.

Celem wystawy jest upowszechnienie fotografii modowej, szczególnie zaś tej niesztampowej; pokazanie jej szerokiemu audytorium poprzez narzędzie, jakim jest wystawa dostępna w miejscu odwiedzanym przez liczne i zróżnicowane grupy odbiorców, czyli w klubokawiarni. Współpracuje tu z nami Coffee Planet.

Ponadto dzięki tej wystawie umożliwiamy fotografom pokazanie swojej twórczości i swojej wizji fotografii modowej. Dzięki przyjętej formule ofiarujemy fotografom dużą swobodę twórczą nieograniczoną komercyjnymi wymogami.

Fotograficy mają również zapewnione świetne zaplecze stylizacyjne. Tym aspektem zajmie się bowiem butik MOHER Vintage&Design. W projekcie biorą udział profesjonalne modelki z agencji SPOT Management.

Podsumowując: wernisaż, który odbędzie się 19.01.2014 poprzedzi dziesięć profesjonalnie przygotowanych sesji zdjęciowych. Każdy z fotografów bierze udział w jednej sesji i pokazuje jedno zdjęcie będące jej efektem. Zwieńczeniem okresu wytężonej pracy jest wernisaż oraz wystawa, którą będzie można oglądać w Coffee Planet do połowy lutego 2014.