Opinie

Adam Rudnicki CMD

CMD

Gorąco polecam współpracę z p. Joanną i SPOT MANAGEMENT. Super atmosfera, bogate portfolio modelek i modeli, sympatycznie zrealizowane projekty, te większe, i mniejsze.

Maciej Durczak

Rock House Entertainment

Firma Spot Management zrealizowała dla nas kompleksowo sesję fotograficzną zespołu Myslovitz. Zdjęcia stanowiły oprawę graficzną albumu „Wszystkie narkotyki świata”, który otrzymał nominację do nagrody Fryderyk 2024, a także promują płytę i koncerty zespołu w 2023 i 2024 roku.
Sesja została zrealizowana na najwyższym poziomie, od organizacji miejsc, poprzez stylizację zespołu przez Joannę Głowacką, aż po realizację i postprodukcję zdjęć przez Łukasza Gawrońskiego.
Polecam współpracę ze Spot Management wszystkim menadżerom muzycznym, którzy chcą powierzyć wizerunek swoich artystów w dobre i profesjonalne ręce.

Łukasz Gawroński

Fotograf

Spot Management Joanny Głowackiej to agencja, z którą współpracuję od wielu lat. Wyróżnia się profesjonalnie przygotowaną i stale poszerzającą się ofertą modeli, modelek i hostess, terminowością, elastycznym podejściem do budżetów moich klientów.
Najważniejszą kwestią, która ma dla mnie znaczenie w nawiązywaniu trwałych relacji zarówno biznesowych jak i artystycznych, jest komunikacja oparta na rozpoznawaniu wzajemnych potrzeb i tutaj Joanna wraz ze swoją ekipą są bezkonkurencyjni. Zrealizowaliśmy wiele projektów i zleceń i wszystkie okazały się sukcesem. Zdecydowanie polecam.

Dwa Bieguny Fotografii

Spot Management to agencja modelingowa, która wspiera nasze działania edukacyjne na wielu płaszczyznach. Modelki i modele pozują dla naszych kursantów zarówno w trakcie zajęć w studio, w terenie, jak i na wyjazdowych plenerach. Zawsze otrzymujemy kompleksową usługę polegającą na przygotowaniu do sesji zarówno wizażu jak i stylizacji. Właścicielka agencji, Joanna Głowacka to profesjonalistka doskonale zorientowana w świecie mody, modelingu o nienagannej kulturze osobistej i fantastycznych pomysłach. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do relacji wymagających elastycznego podejścia, jest dla nas dużym wsparciem.

Marcin Tomaszewski

Head of Creative & Content Production - GetHero

Korzystaliśmy z usług Spot Management przy okazji realizowania komercyjnej sesji zdjęciowej. Agencja zapewniła nam modeli w bardzo szerokim przedziale wiekowym – od nastolatka po osoby 50+. To, co bardzo cenimy, to przygotowanie modeli do sesji, czuć było, że zapoznani z worklfow, dzięki czemu praca na planie przebiegała bardzo sprawnie. Wcześniejszy kontakt w czasie ustaleń i przygotowań również odbywał się sprawnie, a reakcja na dynamiczne zmiany była proaktywna, co dla nas jest niezbędne w pracy z klientem. Zdecydowanie polecamy 😉

Małgorzata Strugała

Właściciel - MBiuro

Pani Joanna Głowacka w okresie od 01.10.2022 do 31.10.2023 r. przeprowadziła – w ramach projektów prowadzonych przez MBiuro Małgorzata Strugała w Świdnicy – poradnictwo ds. wizerunku dla 160 uczestników projektów aktywizacyjnych.

Pani Joanna Głowacka z zaangażowaniem realizowała wyznaczone zadania, a także prezentowała wysoki poziom przygotowania merytorycznego i praktycznego.

Profesjonalizm, zaangażowanie  oraz indywidualne podejście do każdego z uczestników zostały wysoko ocenione zarówno przez zespół pracujący na rzecz projektu, jak i samych uczestników.

Polecam współpracę z Panią Joanną Głowacką.

Michał Szkotak

CEO - DeepGrey

Jako agencja Deep Grey wyrażamy uznanie dla firmy Spot Management za ich solidną pracę i profesjonalizm podczas naszych eventów. Zespół hostess zawsze wykazywał się punktualnością i odpowiednim nastawieniem do przydzielonych im zadań. Nierzadko kadry Spot Management pełniły kluczowe role przy obsłudze organizowanych przez nas wydarzeń, zarówno tych formalnych, jak i mniej oficjalnych.

Doceniamy umiejętność agencji Spot Management do dostosowania się do danej specyfiki każdego wydarzenia, a co za tym idzie potęgowania pozytywnych doświadczeń naszych gości. Współpraca z hostessami przebiegała sprawnie, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy Spot Management jako rzetelnego dostawcę tego typu usług na eventy. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że sami również planujemy dalszą współpracę w tej bliższej, jak i odleglejszej przyszłości.”

Urban City

Spot Management to agencja, z którą współpracujemy przy wynajmie modeli do sesji zdjęciowych. Nasza współpraca charakteryzuje się szybkim czasem reakcji, zrozumieniem naszych potrzeb, a także dopełnieniem wszelkich zobowiązań.

Łukasz Giza

Fotograf

Z agencją Spot Management miałem przyjemność współpracować kilka razy przy okazji różnych projektów. Były to kameralne sesje zdjęciowe, jak i duże produkcje dla międzynarodowych koncernów, podczas których ekipa na planie zdjęciowym liczyła kilkanaście osób.

Szeroki wachlarz modeli w różnym wieku, który Agencja posiada w swoim portfolio, to niezwykłe ułatwienie. Tym bardziej, że Spot Management oferuje kompleksową obsługę sesji zdjęciowej zapewniając modeli, wizażystów, stylistów i wsparcie podczas sesji.

Organizacja na najwyższym poziomie, profesjonalizm, elastyczność, przemiły kontakt i niezwykłe zaangażowanie, jakie za każdym razem czuję ze strony Joanny Głowackiej i jej współpracowników sprawia, że Spot Management jest zawsze moim pierwszym wyborem jeśli chodzi o partnera przy realizacji wymagających zadań.

Kasia Wietrzyk

Project Manager - HEXO GROUP

Mieliśmy przyjemność pracować z agencją Spot Management podczas kilku projektów i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich profesjonalizmu. Modele i modelki polecani przez Spot Management są nie tylko profesjonalni, ale również wyjątkowo elastyczni i gotowi sprostać różnorodnym wyzwaniom, co znacząco przyczyniło się do sukcesu naszych produkcji. Profesjonalne podejście, zaangażowanie i wysoka jakość obsługi to tylko niektóre z cech, które wyróżniają Spot Management na tle innych. Bez wątpienia będziemy kontynuować naszą współpracę. Dziękujemy za wszystko!

Anna Pizoń

Head Booker - GoPackshot

Z agencją Spot Management skutecznie współpracujemy już od wielu lat. Asia to osoba niezwykle zaangażowana, otwarta na nowe możliwości i wyzwania! Sama agencja nieustannie się rozwija, poszerza swoją bazę, co sprawia, że jest inkluzywna. Zdecydowanie polecamy Spot Management!

Anna Maksymiuk- Szymańska

Babski PR

Ze Spot Management realizowaliśmy zlecenia o charakterze modelingowym i eventowym. Za każdym razem współpraca wiązała się ze sprawnym i szybkim realizowaniem zadań, a także zrozumieniem naszych wytycznych i potrzeb.