Powrót do Blog

Wakacyjny atak New Face

01/09/2015

Zazwyczaj wakacje są czasem wytężonej pracy agencyjnej związanej z nowymi twarzami. Tak też było podczas tych wakacji, jednak rozmiar nawału tych działań był imponujący. Przede wszystkim rozpoczęliśmy pracę nad bookiem osób, które wyłoniliśmy po castingu, czyli Agnieszki, Gracjany i Michała. Agnieszka zapozowała nawet do swojego pierwszego edytorialu, który wypadł rewelacyjnie, czekamy na publikację tego materiału. Byliśmy z dziewczynami również na plenerze fotograficznym w Rzeczce – było to dla nich ciekawe, nowe doświadczenie.

Poza tym do agencji przyszła również Martyna, która ekspresem, po sesji z Andrzejem Lepką, trafiła na naszą stronę. Dużo pracy poświęciliśmy także Justynie, która także, po kilku owocnych sesjach, została dodana do naszej bazy. Zajęliśmy się także rozbudową portfolio chłopaków – dwóch nowych Patryków.

Pracowaliśmy także nad książką Alicji – świetna sesja z Przemkiem Góreckim, Anety – edytorial z Nicole Białkowską oraz naszej egzotycznej Natalii – sesja z Darią Rusiecką i Kamilą Napiórkowską.

Ponadto odbyliśmy wiele spotkań z kandydatkami na modelki, część z nich niezwykle obiecująca, potrzeba tylko pracy nad ciałem. Mamy szczerą nadzieję, że uda się nawiązać współpracę, jeśli tylko uda się dziewczynom osiągnąć odpowiednie wymiary.