Powrót do Blog

New Faces- MEN

03/04/2013

Marzec to czas poszukiwań, rozmów i spotkań z kandydatami na modelki i modeli. Często tak właśnie jest- po chwilach ciszy nagle wybucha epidemia NEW Faces. Bardzo te epidemie lubię- dostarczają mnóstwo zapału do pracy i działania. To zawsze nowa, fajna energia. Tym razem fala New Faces obfituje w chłopaków.

Jesteśmy po pierwszej sesji pierwszej tury nowych modeli. To Maciek i Alex- dwa zupełnie różne typy. Różne osobowości, zupełnie różny wygląd, ale obaj bardzo fascynujący i obiecujący. Pierwszą sesję chłopaków wykonała Joasia Kupniewska- myślę, że wykonała kawał świetnej roboty, bo trzeba pamiętać, że fotografowanie mężczyzn jest zdecydowanie trudniejsze. W sesji pomogła nam także Aleksandra Mentel – wiedziałam, że bez jej pomocy, zważywszy na żywioł włosów obu panów, sobie nie poradzę…

A sesja przebiegała znakomicie- każdy miał przygotowane trzy stylizacje. Dodatkowo przygotowałam jeszcze alternatywne zestawy, tak na wszelki wypadek. Energia na sesji była jednak tak pozytywna, niosła nas naprawdę fajnie- wykorzystaliśmy więc wszystkie stylizacje, które były dostępne. W efekcie i Alex i Maciek zakończyli sesję z czterema stylizacjami.

Dzięki wszystkim za tę energiczną, szybką i obfitującą w pozytywny flow niedzielę. Wykorzystałam  ubrania z najnowszej kolekcji Pull&Bear, H&M oraz z własnych zasobów upolowanych gdzieś w second handach.