Powrót do Blog

Castingowy czerwiec

02/07/2015

Czerwiec zaskoczył ciekawymi projektami. Jeszcze w maju rozpoczęliśmy poszukiwania modeli i modelek, a także dzieci i modelek 30+ do dużego projektu zdjęciowego dla międzynarodowej firmy produkującej opakowania. Projekt polega na produkcji rozbudowanego materiału zdjęciowego, rozłożonej na kilkanaście dni zdjęciowych. Naszym zadaniem było zaproponowanie osób pasujących do scenariusza. Ze względu na międzynarodowy charakter klienta, musieliśmy znaleźć również modeli egzotycznych. Efektem tego było zabukowanie 13 modelek i modeli oraz 6 dzieci. Było to wyjątkowe wyzwanie, przede wszystkim należało znaleźć osoby, które oprócz tego, że dobrze wyglądają, potrafią zagrać, wczuć się w role, wyczuć zwykłe, codzienne sytuacje .

Czerwiec to również czas poszukiwaniu trzech modelek do międzynarodowego fotograficznego konkursu fryzjerskiego. To konkurs wymagający wykonania farbowania i cięcia, wszystko pod okiem utytułowanej i utalentowanej Marty Robak. Sesje odbywają się jesienią. Już niebawem wybierzemy najbardziej pasujące osoby.

A na koniec perełka – nasz agencyjny casting dla modelek i modeli. Obejrzeliśmy ponad dwudziestkę kandydatów, z czego zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z czterema dziewczynami i jednym chłopakiem. Było naprawdę pracowicie i ciekawie – intensywne godziny rozmów, mierzenia, oglądania i polaroidów. Efekty już niebawem, pierwsze sesje naszych new face’ów już za nami! Życzymy całej piątce sukcesów.