Powrót do AktualnościPowrót do Blog

Być jak Słodki Chłopak

08/03/2023

Jest marzec, w zasadzie 8 marca – Dzień Kobiet.

Dziś dostałyśmy wiele życzeń, ale pierwsze od bohatera tego wpisu – Słodkiego Chłopaka 🙂 🙂 🙂

I przypomnę, że jest marzec a wiosny nie widać z za zalegających na niebie szarych chmur.

Przyda nam się w związku z tym trochę modela Dawida, który zdecydowanie nie zalega lecz przebija się do nas z energią i uśmiechem “Słodkiego Chłopca”.

Przy okazji pokazywania efektów wyprodukowanej przez naszą agencję modowej sesji zdjęciowej, opowiem Wam trochę o tym, jak wygląda praca przy produkcji sesji zdjęciowych.

Wszystko zaczęło się od pomysłu Asi, która chciała pokazać, że modę męską można przedstawić ciekawie, kolorowo, przełamując utarte konwenanse.

Potem pracowałyśmy nad doborem odpowiedniego do tego zadania fotografa. Nasz wybór padł na Tomka Modrzejewskiego.

Z Tomkiem miałyśmy okazję pracować miedzy innymi przy okazji naszego cyklicznego modowego-fotograficznego projektu WroFashionFoto, wtedy jego zdjęcie zostało bardzo dobrze przyjęte a nasza współpraca przebiegała profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Do każdej sesji zdjęciowej potrzebny jest model, który sprawdzi się w danej konwencji. Od razu pomyślałyśmy o Dawidzie, bo jest niesamowicie otwarty i ma fajne poczucie humoru a przy tym wyglada jak chłopak z sąsiedztwa – czyli idealny kandydat na “Słodkiego Chłopaka”.

O stylizacje i aranżacje sesji zadbała Joanna Głowacka, czyli szefowa naszej agencji. Było kolorowo, energetycznie, dowcipnie, słodko też było oczywiście.

Stylizacje nadały kierunek sesji zdjęciowej, w trakcie której energia i humor dopisywały wszystkim. Ale nie wierzcie mi na słowo 😉 Zerknijcie na zdjęcia z za kulis.

Materiał z sesji okazał się tak dobry, że pojawił się aż w dwóch magazynach modowych – POZA Magazine i Imirage Magazine.

Gratulacje dla całej ekipy 🙂

 

[Patrycja]