Zespół

FOTO: Daria Rusiecka

Daria to młoda fotografka o niekonwencjonalnym podejściu do mody. W głowie mnóstwo pomysłów, w dłoniach precyzja i technika, w uszach miłość do koncertów live.

Foto: Wojciech Nowak

Zdjęcia Wojtka to przede wszystkim subtelne symbole kobiecości- stopy, buty, rajstopy… Fotografowanie kobiet to jednak nie lada wyzwanie, zawsze potrzebny jest ten magiczny stołeczek…

Foto: Joanna Kupniewska

Joanna to utalentowana fotografka, niezwykle doceniona przez zagraniczne onlinowe magazyny zajmujące się modą. Publikowała już w Visuelle, Stache Magazine, a także w Confashion Magazine. Joanna lubi brudne, artystyczne fashion. Pokazuje niebanalną kobiecość modelki, ucieka od sztampowych, platikowych obrazków.

Wizaż: Joanna Głowacka

Ma na koncie współpracę przy wielu projektach komercyjnych, lubi także realizować ambitne projekty artystyczne. Jej makijaże są zazwyczaj kobiece, dodając twarzy interesującego, niepowtarzalnego wyrazu.

HAIR: Aleksandra Mentel

Ola nie jest zwykłą stylistką włosów. To artystka, która rewelacyjnie dopasowuje swoją pracę do wizji całej ekipy produkującej zdjęcie. Zawsze jednak dodaje coś od siebie, coś zupełnie niesamowitego, co niezwykle ubogaca obraz i nadaje mu niepowtarzalnego charakteru.