Zespół

Łukasz Gawroński

  Łukasz zajmuje się fotografią komercyjną, portretem jak również projektami autorskimi. Do fotografii podchodzi całościowo – zwraca uwagę na każdy element pracy: koncepcję, scenariusz, scenografię, stylizację i postprodukcję. Jest perfekcjonistą, jego zdaniem sukces sesji zdjęciowej wynika przede wszystkim z dobrej komunikacji i świetnego przygotowania ekipy realizacyjnej. Dla swoich klientów realizuje sesje biznesowe, lookbooki, portfolia muzyków, aktorów, artystów. http://lukaszgawronski.com/bio/

Foto: Małgorzata Drozdowska- Słyż

Gosia to absolwentka Międzynarodowego Forum Fotografii „Kwadrat”, na swoim koncie ma liczne publikacje w krajowych i zagranicznych magazynach mody, m.in. Glasses Project, Elegant Magazine. Tworzy niepowtarzalne ujęcia eksperymentując z kolorem, refleksami czy szkłem.

 

Foto: Wojciech Nowak

Zdjęcia Wojtka to przede wszystkim subtelne symbole kobiecości- stopy, buty, rajstopy… Fotografowanie kobiet to jednak nie lada wyzwanie, zawsze potrzebny jest ten magiczny stołeczek…

Makeup & Hair: Roma Szafarek

Dyplomowana mistrzyni wizażu i stylizacji, ale przede wszystkim pasjonatka pracy z kobiecością i kolorami.  Magister pedagogiki oraz była Face designerka dla marki Giorgio Armani Cosmetics.

Na swoim koncie ma liczne publikacje w magazynach polskich i zagranicznych, np.:ELEGANT Magazine, Minc Magazine, Sheeba Magazine, Gazeta Wyborcza, Magazyn Wesele, Gazeta Wrocławianin i inne.

Poszukuje inspiracji w naturze i lubi wydobywać unikatowość w każdej osobie za pomocą makijażu, fryzury i stylizacji.

Wizaż: Joanna Głowacka

Joanna stylizuje i robi makijaże do sesji biznesowych, reklamowych, modowych, a także edytoriali. Lubi, gdy modelka nie jest zamalowana, a makijaż jest narzędziem pozwalającym wydobyć z twarzy to, co najpiękniejsze.

HAIR: Aleksandra Mentel

Ola nie jest zwykłą stylistką włosów. To artystka, która rewelacyjnie dopasowuje swoją pracę do wizji całej ekipy produkującej zdjęcie. Zawsze jednak dodaje coś od siebie, coś zupełnie niesamowitego, co niezwykle ubogaca obraz i nadaje mu niepowtarzalnego charakteru.