Zespół

Foto: Małgorzata Drozdowska- Słyż

Gosia to absolwentka Międzynarodowego Forum Fotografii „Kwadrat”, na swoim koncie ma liczne publikacje w krajowych i zagranicznych magazynach mody, m.in. Glasses Project, Elegant Magazine. Tworzy niepowtarzalne ujęcia eksperymentując z kolorem, refleksami czy szkłem.

 

Foto: Wojciech Nowak

Zdjęcia Wojtka to przede wszystkim subtelne symbole kobiecości- stopy, buty, rajstopy… Fotografowanie kobiet to jednak nie lada wyzwanie, zawsze potrzebny jest ten magiczny stołeczek…

Makeup & Hair: Roma Szafarek

Dyplomowana mistrzyni wizażu i stylizacji, ale przede wszystkim pasjonatka pracy z kobiecością i kolorami.  Magister pedagogiki oraz była Face designerka dla marki Giorgio Armani Cosmetics.

Na swoim koncie ma liczne publikacje w magazynach polskich i zagranicznych, np.:ELEGANT Magazine, Minc Magazine, Sheeba Magazine, Gazeta Wyborcza, Magazyn Wesele, Gazeta Wrocławianin i inne.

Poszukuje inspiracji w naturze i lubi wydobywać unikatowość w każdej osobie za pomocą makijażu, fryzury i stylizacji.

Wizaż: Joanna Głowacka

Ma na koncie współpracę przy wielu projektach komercyjnych, lubi także realizować ambitne projekty artystyczne. Jej makijaże są zazwyczaj kobiece, dodając twarzy interesującego, niepowtarzalnego wyrazu.

HAIR: Aleksandra Mentel

Ola nie jest zwykłą stylistką włosów. To artystka, która rewelacyjnie dopasowuje swoją pracę do wizji całej ekipy produkującej zdjęcie. Zawsze jednak dodaje coś od siebie, coś zupełnie niesamowitego, co niezwykle ubogaca obraz i nadaje mu niepowtarzalnego charakteru.