Powrót do Blog

Jubileusz 15-lecia działalności

20/07/2021

W 2021 roku agencja SPOT Management obchodzi jubileusz 15 lat działalności. Z tej okazji zorganizowaliśmy party połączone z sesjami zdjęciowymi, panelem dyskusyjnym i koncertem. Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć, jak wygląda realizacja sesji zdjęciowej, praca modelek, wizażystów i fotografów.

Do współpracy zaprosiliśmy również projektantów- swoich projektów użyczyli: Filip Kozak, Nargiz Salwa, Wiktoria Łaskawiec i Maciej Stańczak.

Przez 15 lat udało nam się wiele osiągnąć- nasze modelki były w wielu miejscach świata: Mediolanie, Rzymie, Atenach, Paryżu, Chinach, na Tajwanie, w Wietnamie, Korei, Indonezji, Indiach, Hong-Kongu. Pracowaliśmy dla wielu ważnych marek, realizowaliśmy sesje zdjęciowe dla rozpoznawalnych, dynamicznych przedsiębiorstw. Nasza działalność rozwinęła się również w kierunku produkcji eventów modowych: Wro Fashion Foto – jedynej w Polsce wystawy fotografii mody oraz Project Fashion Day, w ramach którego organizujemy pokazy mody i konferencję”Moda a biznes”.

W tym czasie wiele się zmieniło – fotografia, stylistyka, komunikacja oparta aktualnie na social mediach.  Dynamiczna rzeczywistość powoduje, że ciągle się rozwijamy i pogłębiamy swoją wiedzę. Dzięki temu nasza praca nigdy nam się nie znudzi! Życzymy sobie i Wam wielu kolejnych lat w dobrych relacjach z modelkami, modelami, klientami, kontrahentami oraz niewątpliwie powodzenia finansowego.